تغییر به وجود امده در دنیای تجهیزات دندانپزشکی با ظهور اتوکلاو دندانپزشکی

در گذشته به دلیل ضدعفونی نشدن درست تجهیزات دندانپزشکی بیماری ها به افراد مراجعه کننده به دندانپزشکی انتقال پیدا می کرده و باعث شیوع بیماری هایی مانند ایدز میشود که بسیار خطرناک است و جان افراد را به شدت به خطر می اندازد.فلذا متخصصان خبره در زمینه تولید در پی تولید وسیله ای برای رفع این مشکل برامدند و با تولید

 اتوکلاو دندانپزشکی  تمام نگرانی های موجود از این بابت را به طور کامل از بین بردند.وسیله ای که تمام میکروب ها ی موجود بر روی تجهیزات را کامل از بین میبرد و تمامیه وسایل را استریل میکند.

استفاده از این روش استریل کردن به سرعت در بین دندانپزشکان همه گیر شد و محبوبیت لازم را بدست اورد.از اینرو دندانپزشک با قرار دادن تمامیه تجهیزات قابل اتوکلاو کردن در داخل این دستگاه موجب ضد عفونی کردن صد درصد ان می شود.این موضوع هم برای بیماران امری مهم و خوشایند است و هم برای خود دندانپزشک زیرا خود او نیز هر روزه در برابر خطر بیماری قرار دارو ممکن است دچار بیماری های عفونی شود.از اینرو علم وتکنولوژی ساخت تجهیزات به کمک انها امده تا این مشکل را به طور کامل برطرف نماید.

در این قسمت از مقاله به نحوه عملکرد این دستگاه می پردازیم.مخزن

 اتوکلاو دندانپزشکی  از خلا و بخار فشرده پر شده است و با قرار دادن تجهیزات قابل اتوکلاو در داخل این دستگاه و مشخص کردن مدت زمان لازم برای استریل کامل کار دستگاه شروع می شود و در مدت زمان مشخص اقدام به استریل کردن تجهیزات می کند و بعد از اتمام کار تجهیزات را در پک هایی صد درصد ضدعفونی می توان از داخل دستگاه خارج نمود و در زمان مورد نیاز مورد استفاده قرار داد.

از انجایی که حضور این وسیله در مطب هر دندانپزشکی لازم و کاربردی است فلذا خراب شدن ان میتواند مشکلاتی جدی را به بار اورد وتا رفع مشکل و تعمییر شدن دستگاه نیاز باشد تا دندانپزشک کار خود را تعطیل کند.خرید یک محصول خوب با کیفیت در این مرحله اهمیت خود را بیشتر به نمایش می گذارد.دلیل این امر را نیز در ادامه مقاله به ما عزیزان ذکر میکنم.

مهمترین ویژگی که یک

 اتوکلاو دندانپزشکی  خوب دارا می باشد داشتن صفحه نمایشی است که وضعیت کلی عملکرد دستگاه را به نمایش می گذارد و در صورت خراب شدن دستگاه هشدار خرابی را می دهد و دندانپزشک را از این موضوع مطلع میسازد. از انجاایی که هر یک از این هشدارها معنی خاص خود را دادر و نشان از خراب شدنقسمت معینی دارد کار را برای تکنسین ها هم راحت تر کرده است.این امر باعث سرعت بخشیدن به روند تعمییر می شودو باعث می شود تا دستگاه سریع تعمیر شود و مجدد در کمترین زمان ممکن به راه بیفتد.

دندانپزشک با تماس با شرکت پشتیبان محصول تقاضای بازدید یک تکنسین از دستگاه را دارد در اسرع وقت و کمترین زمان تکنسین در محل حضور پیدا کرده و دستگاه را مورد بررسی قرا می دهد.ارور به نمایش در امده بر روی صفحه نمایش دستگاه تکنسین را مطلع می سازد که کدام قسمت دستگاه دچار خرابی یا اسیب شده است تا اقدامات لازم را انجام دهد تا دستگاه تعمییرشود و شروع به کار مجدد نماید و دندانپزشک نیز بتواند کار خودرا ازسر گیرد.

طراحی سیستم

 اتوکلاو دندانپزشکی  در مدلهای جدید تر به گونه ای شده است که ایراد به وجود امده را به نمایش می گذارد به گونه ای خود دستگاه به تعییر کار اعلام میکند که این قسمت از دستگاه خراب شده و باعث می شود تا روند تعمییر این دستگاه مهم و حیاتی سریعتر شود و کار تکنسین ها هم راحت تر شود و دیگر نیاز نباشد تا مدت ها به دنبال قسمت خراب شده بگردد و یا به اشتباه اقدام به تعمییر کند.

 


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: دستگاه ,دندانپزشکی ,تجهیزات ,دندانپزشک ,زمان ,خراب , اتوکلاو دندانپزشکی ,وجود امده ,تجهیزات دندانپزشکی ,قابل اتوکلاو ,کمترین زمان ,ظهور اتوکل?
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دکلمه غزلیات حضرت حافظ محمود رضا ولی خانی فوتبال مشگین فرافایل، مرجع خرید و فروش فایل های دانشجویی معین الحق من و باز هم من... امور نمایندگان ستاد شرکت بیمه کارآفرین دانلود قسمت 15 هشتگ خاله سوسکه|قسمت 15 سریال خاله سوسکه احــــــرام تـــــفــــــکـــــر مَلوچِک